Skip to main content
SEO auditas – analizė

SEO auditas – analizė

Sužinokite daugiau apie tai, kam yra reikalingas ir kaip yra atliekamas SEO auditas

Kam yra reikalingas SEO auditas?

Interneto svetainės SEO auditas atliekamas siekiant įvertinti kaip interneto svetainė atitinka svarbiausius SEO optimizavimo faktorius. SEO audito tikslas – nustatyti svarbiausius trūkumus, kurie neigiamai įtakoja svetainės nuorodų pateikimą natūraliuose Google paieškos rezultatuose.

Prieš pradedant SEO auditą būtina atlikti svetainės SEO raktinių žodžių analizę – nustatyti svarbiausias paieškos frazes, pagal kurias svetainės puslapiai turi būti optimizuojami ir pateikiami Google paieškoje.

Atlikus SEO auditą yra sudaromas SEO rekomendacijų sąrašas, o taip pat svetainės vidinio ir išorinio SEO optimizavimo planas.

Kiek trunka SEO auditas?

SEO audito trukmė priklauso nuo svetainės ir optimizavimui pasirinktų raktinių žodžių apimties. Paprastai SEO auditas trunka nuo kelių darbo dienų iki 1-2 savaičių.

Kada rekomenduojama atlikti SEO auditą?

Jeigu neatliekama nuolatinė SEO priežiūra, SEO auditą rekomenduojame atlikti periodiškai, bent kartą per metus.

SEO auditas yra privalomas, kuomet svetainė ar jos turinys buvo iš esmės atnaujinta, perkelta į kitą serverį arba buvo pakeistas svetainės adresas.

SEO auditą taip pat rekomenduojame atlikti, jeigu pastebėjote esminius raktinių žodžių pozicijų kritimus Google paieškoje arba pastebimai sumažėjo natūralus (organinis) svetainės lankytojų srautas Google Analytics statistikoje.

Kas yra tikrinama atliekant SEO auditą?

Visų pirma, yra vertinami svarbiausi SEO optimizavimo faktoriai, tokie kaip svetainės struktūra, turinys, užsikrovimo greitis, pritaikymas mobiliesiems įrenginiams.

Toliau yra vertinama kaip svetainės turinys yra optimizuotas nustatytiems paieškos žodžiams. Šio vertinimo metu nustatoma, kurie svetainės puslapiai yra nepakankamai optimizuoti nustatytoms raktinėms frazėms, o taip pat ar bendrai visa svetainės struktūra pakankamai apima nustatytas paiėškos frazes.

Vertinimo metu taip pat nustatoma ar svetainė neturi techninių klaidų (neteisingų nuorodų, nukreipimų ir pan.), o taip pat kitų trūkumų, kurie blokuotų ar kenktų svetainės puslapių indeksavimui paieškos sistemose.

SEO PASLAUGOS – MŪSŲ SRITIS!

  • Turime didesnę nei 24 metų patirtį SEO optimizavimo srityje
  • SEO paslaugas teikiame visų dydžių ir veiklos sričių įmonėms
  • Individualiai dirbame su kiekvienu SEO optimizavimo projektu ir pritaikome tinkamiausius sprendimus
  • SEO paslaugas teikiame naudodami profesionalius SEO įrankius
  • Teikiame išsamias ir informatyvias SEO paslaugų ataskaitas
  • Esame sertifikuota Google Premiere Partner agentūra
  • Siūlome kompleksinius skaitmeninės rinkodaros sprendimus, padėsiančius siekti jūsų užsibrėžtų tikslų
  • Siūlome skaidrias ir lanksčias atsiskaitymų sąlygas, nereikalaujame išankstinio apmokėjimo
  • Siekiame ilgalaikių verslo santykių ir visada laikomės savo įsipareigojimų

SEO paslaugos – dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai

Kas yra SEO?
SEO (Search Engine Optimization arba Optimizavimas Paieškos Sistemoms) – tai procesas, kurio tikslas yra padidinti interneto svetainės lankytojų srautą iš paieškos sistemų (Google, Bing, Yahoo ir pan.) paieškos rezultatų puslapių.
Kiek kainuoja SEO optimizavimas?
SEO paslaugų kaina priklauso nuo svetainės ir joje atliekamų SEO optimizavimo darbų apimties. Dažniausiai, vidutinės apimties svetainės pilno SEO optimizavimo kaina sudarys apie 1500 EUR.
Kiek kainuoja SEO auditas?
SEO audito kaina ir atlikimo terminas priklauso nuo svetainės vidinių puslapių bei jos optimizavimui pasirinktų raktinių žodžių apimties. Paprastai SEO audito kaina siekia iki 400 EUR.
SEO optimizavimas ar Google Ads reklama?
Nuomonė, kad SEO yra geriau ir efektyviau nei Google Ads (arba atvirkščiai) yra klaidinga. Tiek SEO, tiek Google Ads turi daug privalumų, tačiau turi ir trūkumų, todėl geriausias pasirinkimas yra kompleksiškai ir protingai investuoti į abu sprendimus.
SEO optimizavimas – nuo ko pradėti?
SEO optimizavimą visų pirma reikėtų pradėti nuo vidinių SEO optimizavimo veiksmų – svetainės struktūros ir jos turinio optimizavimo. Prieš pradedant būtina atrinkti optimizavimui pasirinktus raktinius žodžius ir juos priskirti visiems vidiniams svetainės puslapiams.
Kas svarbiau – vidinis ar išorinis SEO optimizavimas?
Vidinis SEO optimizavimas yra vienareikšmiškai svarbesnis nei išorinis. Prieš pradedant išorinio SEO optimizavimo veiksmus būtina atlikti vidinį optimizavimą.